2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

EUROTIC - Lipstick Production (Austria) 2012

 

Pomysłów na wytwórnię, która stawiałaby na promocję dziewczyn wyczynowo jeżdżących na snowboardzie było już wiele. W rzeczywistości mało kto wierzył w powodzenie takiej inicjatywy. Można wrzucać krótkie nagrania do internetu ale czy ktoś zechce oglądać film, w którym jeżdżą tylko dziewczyny?

 

- To był projekt bez kalkulacji. Rozmawiałam z przyjaciółkami i starałam się zarazić je swoim entuzjazmem. Mnóstwo dziewczyn jeździ na snowboardzie, ale większość z nich dobrze czuje się tylko na stoku. Poza trasą czy w snowparkach dziewczyny są samotne. Chłopaki prezentują inny poziom i skupiają się na sobie. Kocham snowboarding. Chciałam zrobić coś, co da wsparcie i motywację dziewczynom - mówi Conny Bleicher, pierwsza która uwierzyła w Lipstick Productions.


- Chłopaki często żartują, że snowboard w wykonaniu dziewczyn to rekreacja. Ale w rzeczywistości bardzo im zależy, żeby jak najwięcej z nas zajmowało się tym sportem. Nie wierzcie gdy mówią, że jeżdżą dla siebie. W rzeczywistości każdy z nich lubi popisywać się przed dziewczynami. Dostałyśmy niesamowite wparcie od jeżdżących chłopaków. Ale najwięcej ciepłych słów usłyszałyśmy od dziewczyn. Były z nas dumne - śmieje się Conny.

Historię dziewczyn możecie prześledzić w serii video-podcastów zatytułowanej "Lip Trip". Odsłaniają w niej kulisy swoich wypraw i dają zapowiedź tego, co możemy zobaczyć na dużym ekranie.

To jest film od dziewczyn dla dziewczyn, bo dziewczyny są najważniejsze! Chłopaki: uwierzcie, większość z was chciałaby tak jeździć na snowboardzie. Dziewczyny: możecie tak jeździć. Ten film ma być dla Was inspiracją i gdy spadnie śnieg macie być jeszcze lepsze!

Trailer filmu z samymi dziewczynami zrobił największy szum na naszym facebooku w historii festiwalu. Dziewczyny z Lipstick są wzruszone i przesyłają Wam wielkie pudło snowboardowych prezentów. Do zobaczenia w kinie;)


ps1. W Lipstick jeździ Polka, Diana Sadlowski. Zapamiętajcie to nazwisko i bijcie brawo gdy zobaczycie je w czasie filmu ;)


ps2. W Warszawie pokażemy ten film przed jego światową premierą!;)


Lipstick to: Aimee Fuller, Ana Rumiha, Aline Bock, Basa Stevulova, Conny Bleicher, Diana Sadlowski, Julia Baumgartner, Lisa Filzmoser, Margot Rozies, Ursina Haller, Urska Pribosic, Sina Candrian, Tania Detomas, Tini Gruber, Vera Janssen, Vicci Miller, Suray Fernandez i przyjaciele...

Sponsorzy: Burn, Burton, Elan, K2, Nitro, Nikita, Roxy, Rip Curl

Zobacz trailer 'Eurotic'
Odwiedź stronę Lipstick Productions
Zobacz odcinki z serii Lip Trip

 

RESONANCE - Absinthe Films (Szwajcaria) 2012

Zobacz trailer Resonance

Odwiedź stronę Absinthe Films

 

FOOL'S GOLD - Isenseven (Niemcy) 2012

Zobacz trailery: Fool's Gold #1, Fool's Gold #2

Odwieź stronę Isenseven

 

UNIQUE8 - Pirate Movie Production (Austria) 2012

Odwieź stronę Pirate Movie Production

Zobacz trailer Unique8

 

BLUE BALLS - Random Bastards (Szwecja) 2012

 

Zobacz trailer Blue Balls

Odwieź stronę Random Bastards

 

2112 - Standard (USA) 2012

Odwieź stronę Standard Films

 

 

 

Zobacz jakie filmy wyświetlaliśmy podczas poprzednich edycji WIML: 2014 2013 2011 2010 2009 2008

sponsor gŁÓwny:

 

supersklep  

ZAPRASZAJĄ:

             
 

nagrody fundujĄ:

dc roxy flux stepchild airhole
reebok quicksilver monolith